Serena Williams piirdus Parmas kahe matšiga

Serena Williams
Serena Williams Autor/allikas: SCANPIX/PA Images

Itaalia Parmas peetaval WTA 250 kategooria tenniseturniiril langes teisipäeval konkurentsist esimese astusega 23-kordne slämmivõitja Serena Williams (WTA 8.).

Maailma kaheksas reket kohtus teises ringis tšehhitar Katerina Siniakovaga (WTA 68.), kellele pidi tund ja 38 minutit väldanud matšis alla vanduma 6:7 (4:7), 2:6.

Williams läks avasetis 25-aastase Siniakova vastu 5:4 juhtima ja omas ka settpalli, ent tšehhitar suutis raskest seisust välja tulla, võidutsedes kiires lõppmängus. Teises setis päästis Williams küll kaks matšpalli, ent võitis vaid kaks geimi, saades kindla kaotuse.

Karjääri kuuenda võidu maailma esikümnesse kuuluva mängija üle saanud Siniakova kohtub veerandfinaalis kas kvalifikatsioonist alustanud sakslanna Anna-Lena Friedsami (WTA 51.) või kaheksandana asetatud prantslanna Caroline Garciaga (WTA 53.).