Halep võitis kolmanda turniiri järjest ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Simona Halep
Simona Halep Autor/allikas: SCANPIX / Reuters

Kõrgetasemelise Rooma tenniseturniiri naisüksikmängu võitis esimese paigutusega rumeenlanna Simona Halep, kes alistas finaalis tšehhitar Karolina Pliškova.

Dubai ja Praha järel hooaja kolmanda turniirivõidu teeninud Halep võitis avaseti 21 minutiga 6:0 ja sai vastaselt teises setis seisult 2:1 loobumisvõidu.

Tundus, et tšehhitari segas terve mängu vigastus ning kuigi ta alaselg ja jalg said kahe seti vahel ravi, jätkus maailma kolmandat reketit seejärel veel üksnes tosinaks minutiks.

Halep teenis turniiri jooksul viis võitu ja vaid poolfinaalivastane Garbine Muguruza suutis talt röövida seti. Viimati kaotas Halep tänavu Austraalia lahtistel just Muguruzale.

14. asetusega Anett Kontaveit alustas Roomas võiduga prantslanna Caroline Garcia üle, aga kaotas teises ringis venelannale Svetlana Kuznetsovale.