Tsitsipas piirdus kolmanda ringiga, Djokovic kindlalt edasi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Stefanos Tsitsipas
Stefanos Tsitsipas Autor/allikas: AFP/Scanpix

Mullu Austraalia lahtistel poolfinaali jõudnud noor kreeklane Stefanos Tsitsipas langes tänavu konkurentsist välja juba kolmandas ringis.

Turniiril 6. asetatud Tsitsipas jäi kaks ja pool tundi kestnud matšis 5:7, 4:6, 6:7 (2) alla Kanada servikahurile Milos Raonicile. Turniiril 32. asetatud Raonic servis mängu jooksul 19 ässa, Tsitsipasel polnud tema servil ühtegi murdepalli.

Kaheksandikfinaalis läheb Raonic vastamisi horvaadi Marin Ciliciga, kes sai 6:7 (3), 6:4, 6:0, 5:7, 6:3 jagu 9. paigutusega hispaanlasest Roberto Bautista Agutist.

Maailma teine reket Novak Djokovic oli kindlalt 6:3, 6:2, 6:2 parem jaapanlasest Yoshihito Nishiokast ja kohtub nüüd 14. asetusega argentiinlase Diego Schwartzmaniga, kes alistas 6:2, 6:3, 7:6 (7) turniiril 24. paigutust omanud Dušan Lajovici.

12. asetatud itaallane Fabio Fognini oli 7:6 (0), 6:2, 6:3 parem 22. asetusega argentiinlasest Guido Pellast ja mängib koha eest veerandfinaalis ameeriklase Tennys Sandgreniga, kes võitis 6:4, 6:4, 6:4 kaasmaalast Sam Querreyt.

Ungarlane Marton Fucsovics alistas 6:1, 6:1, 6:4 ameeriklase Tommy Pauli ja jõudis karjääri jooksul teist korda slämmiturniiril kaheksandikfinaali. Esimest korda sai ta sellega hakkama samuti Austraalia lahtistel kaks aastat tagasi.