Ivanov kaotas Pärnus ITF-i turniiri paarismängu finaalis sakslastele ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Vladimir Ivanov
Vladimir Ivanov Autor/allikas: Eesti Tennise Liit

Pärnus peetaval 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril pidid Vladimir Ivanov ja tema venelasest paariline Jan Sabanin finaalis leppime teise kohaga.

Turniiril teise asetusega mänginud Ivanov ja Sabanin kaotasid ligi tund aega kestnud kohtumises Saksamaa paarile Lasse Muscheites - Stefan Seifert tulemusega 3:6, 6:3, 4:10.

Sakslased servisid kohtumise jooksul ühe ässa Ivanovi - Sabanini kuue vastu. Topeltvigu tegid paarid vastavalt kaks ja ühe.

Finaali jõudis Ivanov ka üksikmängus, kui alistas poolfinaalis Muscheitesi tulemusega 6:4, 3:6, 6:3. Finaalis kohtub 32-aastane Ivanov neljanda paigutusega venelase Jevgeni Tjurneviga (ATP 415.), kes sai poolfinaalis jagu teisest sakslasest Seifertist (ATP 789.).