Tänak: auto töötab praegu väga hästi ({{contentCtrl.commentsTotal}})
![$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>](https://i.err.ee/smartcrop?type=optimize&width=672&height=448&url=https%3A%2F%2Fs.err.ee%2Fphoto%2Fcrop%2F2019%2F05%2F11%2F636142h1727.jpg)
Esmakordselt sõidetaval Tšiili MM-rallil on Ott Tänak ja Martin Järveoja avapäeva järel liidrikohal.
"Kuna sõidame siin esimest korda, oli hommik üsna keeruline, aga pärastlõuna oli meil väga hea," kommenteeris Tänak Toyota pressiteenistuse vahendusel. "Mehaanikud tegid lõunapausi ajal väga head tööd, neil õnnestus seadistust peenhäälestada ja tänu sellele sain ma hea tunde ja enesekindluse tagasi. Auto töötab praegu väga hästi."
"Siinsed teed on üsna nõudlikud, aga kui neid tundma õppida, on tegelikult väga toredad," jätkas Tänak. "Pärastlõunal oli meie legend palju parem kui hommikul ja seetõttu sain sõitmist nautida. Homme on teed kiiremad ja tavaliselt see sobib meie autole."
Laupäevane rallipäev algab Eesti aja järgi kell 15.08, sündmustele saab kaasa elada ERR-i ralliblogi vahendusel.
Toimetaja: Maarja Värv
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.