Maailma esireketiks kerkinud Medvedev jõudis Halle turniiril 1/8-finaali

Daniil Medvedev
Daniil Medvedev Autor/allikas: SCANPIX/IMAGO/Hasenkopf

Sel nädalal taas maailma esireketiks tõusnud Daniil Medvedev alustas Saksamaal Halles peetavat turniiri kindla võiduga, alistades 6:3, 6:2 David Goffini (ATP 39.).

Eelmisel nädalal hooaja esimesel muruturniiril finaalis üllatuskaotuse saanud Medvedev murdis esimeses setis neljandas geimis vastase pallingu ning Goffin sealt tagasi võidelda ei suutnud. Teises setis läks Medvedev 4:0 juhtima ja võitis seti kindlalt 6:2.

Järgmisena läheb Medvedev vastamisi valgevenelase Ilja Ivaškaga (ATP 42.), kes sai 3:6, 6:3, 7:6 (5) jagu sakslasest Jan-Lennard Struffist (ATP 149.).

Berliinis peetaval turniiril pääses veerandfinaali avaringis Kaia Kanepi (WTA 41.) konkurentsist välja lülitanud tšehhitar Karolina Pliškova (WTA 7.), kes oli 6:4, 2:6, 7:6 (7) üle Bianca Andreescust (WTA 69.). Otsustavas setis jäi maailma seitsmes reket 1:3 ja 3:5 kaotusseisu, kuid võitis siis kolm geimi järjest, asudes 6:5 juhtima. Andreescu viis seti kiiresse lõppmängu, kus Pliškova vormistas võidu kolmandal matšpallil.

Toimetaja: Janno Joala