Maailma 11. reket langes Prantsusmaa lahtistel konkurentsist

Võidukas Darja Kasatkina Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Tennis Prantsusmaa lahtistel meistrivõistlustel piirdus kümnenda asetusega Belinda Bencic teise ringiga, kaotades Darja Kasatkinale.

Maailma edetabelis 11. kohta hoidev 24-aastane Šveitsi tennisisti jäi venelannast eakaaslasele tund ja 18 minutit kestnud kohtumises kindlalt alla 2:6, 2:6.

Mõlemas setis võitis Bencic avageimi, ent jäi seejärel kaotusseisu. Avasetis läks Kasatkina juhtima 3:1, teises setis 5:1. Bencicile vaid neli geimi loovutanud Kasatkina murdis neljal korral vastase servi.

Kasatkina, kes on varem jõudnud Prantsusmaa lahtistel veerandfinaali, kohtub järgmisena kas rumeenlanna Sorana Cirstea (WTA 54.) või itaallanna Martina Trevisaniga (WTA 97.).