Naomi Osaka 23-mänguline võiduseeria katkes

Naomi Osaka Autor/allikas: SCANPIX / AFP

Naiste tennise maailma teine reket Naomi Osaka kaotas Miamis toimuval kõrgeima kategooria WTA turniiril veerandfinaalis kreeklannale Maria Sakkarile (WTA 25.) 0:6, 4:6.

Tund ja 13 minutit kestnud mängu järel vastu võetud kaotus tähendas, et Osaka jaoks lõppes koguni 23-mänguline võiduseeria, mille sisse jäävad küll paar loobumiskaotust.

23-aastane jaapanlanna kaotas väljakul viimati mullu veebruaris Föderatsioonide karikaturniiri kohtumises hispaanlannale Sara Sorribes Tormole.

Pärast seda on Osaka tunnistanud võite ja muude õnnestumiste sisse jäävad ka triumfid USA lahtistel ja Austraalia lahtistel.