Kvitova võidutses Tšehhis toimunud tenniseturniiril ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Petra Kvitova
Petra Kvitova Autor/allikas: SCANPIX/TT NYHETSBYRÅN

Tšehhis peetud Praha tenniseturniiril võidutses maailma 12. reket Petra Kvitova, kes sai finaalis jagu Karolina Muchovast (WTA 26.) tulemusega 6:3, 6:3.

Praha turniirist võitsid osa Tšehhi parimad mees- ja naistennisistid, kes mängisid omavahel pealtvaatajateta. Pallipoisid ja -tüdrukud kandsid seejuures kohtumiste ajal kindaid ja näomaske. Varem on tenniseturniire peetud juba ka Saksamaal ja Ameerika Ühendriikides.

Kuna sel nädalal pidid toimuma Prantsuse lahtised meistrivõistlused, siis kandis Kvitova suure slämmi turniiri jaoks tehtud rõivaid. "Kui hooaja lõpus peaksid Prantsuse lahtised siiski toimuma, siis saan selleks võistluseks uued riided," rääkis kahel korral Wimbledoni turniiril võidutsenud Kvitova. "Ma mängin iga päevaga järjest paremat tennist. See on hea märk."

Praha turniirist jäid eemale maailma kolmas number Karolina Pliskova ja mullu Prantsusmaa lahtistel finaali jõudnud Marketa Vondrousova.

Meeste turniiri võitis 20-aastane Michael Vrbensky, kes sai finaalis jagu Zdenek Kolarist tulemusega 6:4, 6:7 (5), 10:8.