Kalev/Cramo teenis taas suure võidu, Rapla alistas Pärnu ({{commentsTotal}})

{{1549564980000 | amCalendar}}
Reggie Lynch (palliga)
Reggie Lynch (palliga) Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Eesti-Läti korvpalliliigas teenis BC Kalev/Cramo taas võidulisa, kui võõrsil alistati Valga-Valka meeskond 88:54 (22:10, 25:14, 21:12, 20:18).

Avaveerandi 12 silmaga võitnud tallinlased suurendasid poolajaks eduseisu juba 23 punktile ning sarnases hoos jätkati ka pärast vaheaega. Kolmas veerand võideti üheksa ja neljas veerand kahe silmaga – tasuks veenev 34-punktiline võit.

Kalev/Cramo resultatiivseim oli pingilt sekkunud Reggie Lynch, kelle nimele kirjutati 19 punkti, neli lauapalli ja neli resultatiivset söötu. Maksim Salaš ja Arnett Moultire viskasid kumbki 13 silma. Valga-Valka parimana sai kaksikduubliga hakkama Guntis Sipolins, kelle kontole kirjutati 13 punkti ja 13 lauapalli.

Liigatabelis on Kalev/Cramo 19 võidu ja kahe kaotusega kolmas. Liider Ventspilsil on 19 võitu ja üks kaotus, Riia VEF on 20 võidu ja kahe kaotusega teine. Valga-Valka hoiab viie võiduga 12. kohta.

Teises neljapäevases mängus sai Rapla Avis Utilitas kodusaalis jagu Pärnu Sadama meeskonnast, kes alistati numbritega 92:85 (20:22, 24:14, 30:21, 20:28). Rapla resultatiivseim oli 26 silma loopinud Sven Kaldre, kaotajate parimana viskas Henri Wade-Chatman 24 punkti.

Rapla jätkab liigatabelis üheksandana (9-11), Pärnu on kümnes (9-12).