Siim Põlluäär loobus välisklubide pakkumistest ja liitus Tartuga

Siim Põlluäär Saaremaa VK särgis.
Siim Põlluäär Saaremaa VK särgis. Autor/allikas: facebook.com/BigBankTartu

Tartu Bigbank andis sotsiaalmeedias, et klubi sai täiendust – meeskonnaga liitus Eesti koondise kandidaat Siim Põlluäär.

"Ajal, mil konkurendid on ükshaaval paugutanud uute mängijate lisandumistega, oleme meie asja rahulikult kõrvalt jälginud, sest enamik meeskonda sai komplekteeritud varakult ja töö sellega oli tehtud," teatas Tartu klubi Facebookis. "Kuid nüüd on ka meil paugutajatele üks vastus olemas! Nimelt ei pea tänavusest hooajast Siim Põlluäär enam Bigbanki bloki vastu ründama ega teisel pool võrku kätlema. Tere tulemast Bigbanki Siim Põlluäär! Usume, et Siim on meile korralik ja vajalik täiendus."

"Tartu Bigbank on meeskond, kus ma ei olegi veel Eestis mänginud. Selles osas väga huvitav väljakutse minu jaoks. Eelkõige ootan, et trennides antakse endast maksimum, siis tulevad tulemused juba iseenesest," rääkis Põlluäär. "Meil on väga hea kooslus nii vanematest kui noorematest mängijatest ja kõik omad Eesti poisid. Ootan koostööd Kerdi ja Alar Rikbergiga, kindlasti on minulgi nendelt palju õppida."

"Mul oli võimalus minna Itaaliasse tagasi ja oli pakkumisi ka teistest riikidest, kuid COVID-19 epideemia pärast otsustasin jääda Eestisse," lisas Põlluäär. "Minu jaoks on kindlustundel oma väärtus, selles osas olen väga rahul, et jäin Eestisse ja valisin Tartu meeskonna!"

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: