Tartu Bigbank võttis Pärnu vastu kindla võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Võrkpalli meistriliigas teenis neljapäeval hooaja neljanda võidu Tartu Bigbank, kes alistas kodus valitseva Eesti meistri Pärnu VK 3:0.

Ka eelmisel nädalal peetud karikavõistluste kohtumises Pärnu 3:0 alistanud Tartu võitis kaks esimest geimi 25:20, kolmandas geimis oldi külalistest paremad 25:22.

Andrei Ojametsa hoolealustest tõi võitjatele enim punkte Curtis Stockton, saades kirja 15 silma. Albert Hurt lisas üheksa punkti, Kevin Soo tõi kaheksa punkti. Pärnakate resultatiivseim olia Taavet Leppik 15 punktiga.

Liigatabelis jätkab viiest kohtumisest 12 punkti kogunud Tartu teisel kohal, mängu enam pidanud liider Saaremaal on kirjas üks punkt rohkem. Kolmas on Tallinna Selver (11), Pärnu on üheksa silmaga neljas.

Pärnu sõidab järgmisena külla TalTechile (02.11), Tartu võõrustab Selverit (03.11).