TalTech näitas hambaid, kuid pidi tunnistama tugeva VEF-i paremust ({{commentsTotal}})

Gregor Arbet (TalTech)
Gregor Arbet (TalTech) Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Eesti-Läti korvpalliliigas kaotas TalTech neljapäeval võõrsil Riia VEF-ile 72:86 (13:20, 27:20, 19:20, 13:26).

Kuigi Tallinna meeskond jäi avaveerandi järel seitsmepunktilisse kaotusseisu, suudeti poolajaks tabloole tuua viiginumbrid. Kolmas veerand jätkus tasavägiselt ning TalTech suutis mitmel korral ka napi eduseisu haarata, kuid paraku pärast vaheaega Eesti võistkonna jõud rauges – neljandal veerandil suudeti võõrustajate 26 punkti vastu visata vaid 13, mistõttu tuli lõppkokkuvõttes vastu võtta 14-punktiline kaotus.

Võitjate resultatiivseim oli 20 punkti visanud Andris Misters, Arturs Ausejs lisas 15 silma. TalTechi parimana tõi kaksikduubliga hakkama saanud meeskonna kapten Jaan Puidet 20 punkti ja 11 lauapalli. Gregor Arbeti kontole kirjutati 15 punkti.

Liigatabelis on TalTech kuuendal kohal, olles võitnud 19 mängust kümme. VEF on 19 võiduga 21 mängust teine.