Sada punkti täis visanud Kalev/Cramo ei jätnud Tartu Ülikoolile võimalust ({{commentsTotal}})

Eesti-Läti korvpalliliigas alistas BC Kalev/Cramo Kalevi Spordihallis vana sõbra Tartu Ülikooli 104:71.

Kodumeeskond võitis avaveerandi 26:15 ja kuigi teisel kümnendikul suutsid tartlased võõrustajatega võrdselt mängida, näitas Kalev/Cramo seejärel võimu ja alustas otsustavat veerandaega juba 31-punktilises eduseisus.

Branko Mirkovic viskas võitjate kasuks 23 punkti, Arnett Moultrie lisas 17 minutiga 20 punkti ja seitse lauapalli. Tony Wroteni arvele jäi kaheksa punkti ja 14 korvisöötu. Tartlaste resultatiivseim oli neli kaugviset tabanud ja 16 punkti kogunud Märt Rosenthal.

Kalev/Cramole oli see turniiritabelis kahe kaotuse kõrval 17. võiduks, liidrist Ventspilsist ollakse ühe võidu kaugusel. Seitsmendana jätkav Tartu Ülikool on võitnud kaheksa ja kaotanud üheksa mängu.

Tabeli teises pooles asuvad Valga/Valka ja Valmiera pidasid Valga Spordihoones põneva duelli, millest väljus võitjana kodumeeskond. Veel kuus minutit enne kohtumise lõppu oli Valga/Valka kaheksapunktilises kaotusseisus, tegi aga seejärel 12:2 spurdi ja võitis kohtumise lõpuks 74:69. Stephen Brown tõi võitjatele 26 punkti.

Valga/Valkale oli see viiendaks võiduks 13 kaotuse kõrval, Valmieral on tabelis kuus võitu ja 14 kaotust.