Nõmme Kalju treener Fredo: kui tekib armastus, siis ei tähenda vanus midagi

Fredo Getulio Aurelio
Fredo Getulio Aurelio Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Kolmapäeval avalikustas praegu Mia Belle Trisna nime kandev endine jalgpallur, kuidas Nõmme Kalju treener Getulio Aurelio Fredo temalt 14-aastaselt süütuse võttis ning seejärel temaga aastaid manipuleeris. Treeneri enda sõnul olid neil Trisnaga üksteise vastu tunded ning armastus ei küsi vanust.

"Ma ei sundinud teda millekski. Temal tekkisid minu vastu enne tunded, kui minul tema vastu. Meie suhe lõppes, kui tema oli 21-aastane," rääkis Fredo Postimehele antud intervjuus.

"Käisime koos kohtingutel ja ei varjanud midagi, sest olime poiss- ja tüdruksõber," jätkas Fredo. "Ma armastasin teda, ostsin talle kingitusi ja saatsin reisile. Mul olid tema vastu tunded ja aitasin teda, kui ta USA-s oli. Kui tekkis vajadus, siis saatsin talle isegi raha."

Fredo lisas, et kuna Trisna ei olnud Nõmme Kaljust, siis ei pidanud ta vajalikuks klubi suhtest teavitada. Jutud, et ta treenis neiut Nõmme Kalju treeningute ajal, lükkab Fredo ümber.

Samuti ei häirinud Fredot asjaolu, et oli suhtes 52-aastasena 14-aastase tüdrukuga. "Miks peaks vanus segama, kui meil olid tunded üksteise vastu?" küsis Fredo. "Kuidas saab ennast takistada? Kui sul tekib armastus tüdruku vastu, siis ei tähenda vanus midagi."

Küsimusele, kas Fredo usub, et saab Nõmme Kaljus jätkata, vastas ta: "Minu võistkond toetab mind. Lapsevanemad samuti. Vahel antakse mulle isegi bensiiniraha, et ma nende võsukesed koju viiksin."

Fredol on ka endal kaks poega ja üks tütar. Kas ta laseks oma tütrel olla suhtes endast 40 aastat vanema mehega? "Kui tal tunded tekivad, siis miks mitte?" avaldas Fredo.

Toimetaja: Liisi Alamaa

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: