Järveoja peab karjääri hirmutaivamaks hetkeks sissemagamise tõttu lennult maha jäämist

Hyundai tiimipealik Andrea Adamo ja Martin Järveoja
Hyundai tiimipealik Andrea Adamo ja Martin Järveoja Autor/allikas: Hyundai Motorsport

Mullu koos Ott Tänakuga rallisõidu maailmameistriks kroonitud Martin Järveoja vastas sotsiaalmeedias fännide küsimusele. Teiste seas tuli välja, milline on kaardilugeja karjääri hirmutavaim hetk, lemmikriik, esimene auto ja kellega ta judomatšis parema meelega vastamisi ei läheks.

Oma karjääri kõige hirmutavamaks hetkeks peab Järveoja ühel 2018. aasta hommikul sissemagamist, mille järel ei jõudnud ta õigeks ajaks lennukile, mis viis Monte Carlo rallile. "Olime uues tiimis (Toyotas) ja see oli hooaja avaralli," kirjeldas Järveoja. "Ei olnud tore tunne."

Järveoja tunnistas veel, et on karjääri jooksul ülesõidul ära eksinud. "Aga oleme alati õigeks ajaks katse starti jõudnud, seega pole suurt draamat olnud," lisas maailmameister. Judomatši kõige raskemaks vastaseks peab Järveoja aga tiimijuhti Andrea Adamot tema võitlusvaimu pärast.

Oma lemmikriigiks peab Järveoja Eestit ja selle järel Itaaliat. Küsimusele, mis oli kaardilugeja esimene auto, jääb Järveoja vastuse võlgu. "Vastan sellele siis, kui saan oma esimese auto," ütles ta.

Toimetaja: Liisi Alamaa

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: