16-aastane Mark Lajal võitis Luksemburgis tenniseturniiri ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tennis
Tennis Autor/allikas: Sille Annuk/Eesti Meedia/Scanpix

16- aastane Mark Lajal võitis kuu aja jooksul juba teise ITF-i juunioride 5. kategooria turniiri. Kui oktoobris saatis teda edu Haagis, siis sel nädalal Luksemburgis Esch/Alzettesis.

Finaalis alistas kolmanda asetusega Lajal oma selle turniiri paarismängupartneri, teise asetusega prantslase Amaury Rayneli 6:3, 6:4, kirjutab Tennisnet.ee.

ITF-i juunioride edetabelis saab Lajal juurde 30 punkti, nii kasvab eestlase punktisumma üle saja (101,75), millega ta peaks juunioride maailma edetabelis kerkima 550. koha kanti.