VIDEO | CSKA sai kodus Reali vastu tähtsa võidu ({{commentsTotal}})

Nando De Colo
Nando De Colo Autor/allikas: ITAR-TASS/Scanpix

Korvpalli Euroliigas alistas Moskva CSKA kodus Madridi Reali 82:78 (22:20, 12:20, 30:21, 18:17) ja kerkis tabelis Hispaania suurklubist mööda teiseks. Mõlemal on nüüd 17 võitu ja viis kaotust.

Mängu võtmemoment saabus viimasel veerandajal, kui Real juhtis 68:66, aga CSKA peatreener Dimitris Itoudis võttis aja maha ja nõudis oma mängijatelt suuremat pingutamist kaitses.

Järgnevad kolm minutit ei saanud Real ainsatki korvi ja CSKA korraldas 8:0 vahespurdi. Seda väikest edu kodumeeskond enam maha ei mänginud.

Võitjate paremad olid Nando De Colo 21, Cory Higgins 15 ja Daniel Hackett 14 punktiga. Reali resultatiivseim oli 20 silmaga Anthony Randolph.

Tulemused: Moskva CSKA - Madridi Real 82:78, Fenerbahce - Panathinaikos 85:66, Baskonia - Bayern 76:68, Milano Olimpia - Darüssafaka 90:78.

Tabeliseis: 1. Fenerbahce 19-3, 2. Moskva CSKA 17-5, 3. Madridi Real 17-5, 4. Anadolu Efes 14-8, 5. Barcelona 13-9, 6. Olympiakos 12-10, 7. Bayern 11-11, 8. Baskonia 11-11, ..., 14. Gran Canaria 6-16.