Vene ja Gran Canaria said Euroliigas seitsmenda järjestikuse kaotuse ({{commentsTotal}})

Anadolu Efes - Gran Canaria
Anadolu Efes - Gran Canaria Autor/allikas: EPA/Scanpix

Korvpalli Euroliigas tuli Siim-Sander Vene koduklubil Gran Canarial vastu võtta hooaja 16. kaotus, kui võõrsil jäädi Anadolu Efesele alla 74:93 (19:26, 27:17, 14:16, 14:14).

Gran Canaria kaotas küll avaveerandi seitsme silmaga, kuid teine veerand võideti veenvalt ning vaheajale mindi kolmepunktilises eduseisus. Paraku pärast vaheaega külaliste jõud rauges ning kolmas veerand kaotati koguni 12 ja viimane veerand kümne punktiga.

Siim-Sander Vene kontole jäi 11 mänguminutit ja kolm punkti (kolmesed 1/1). Gran Canaria parim oli 16 silma loopinud Clevin Hannah, kes sai kirja ka viis korvisöötu. Võitjate parimana viskas Krunoslav Simon 25 punkti.

Gran Canaria jätkab kuue võidu ja 16 kaotusega liigatabelis 14. kohal, Anadolu Efes (14-8) on neljas.