NCAA-s oli eestlaste kodumeeskondade jaoks must päev ({{commentsTotal}})

Matthias Tass
Matthias Tass Autor/allikas: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Kui Eesti aja järgi laupäeva õhtul said USA üliõpilasliigas NCAA kaotuse Maik-Kalev Kotsar ja South Carolina, siis läinud öösel pidid allajäämist tunnistama ka Matthias Tassi, Taavi Jurkatamme ning Carlos Jürgensi kodumeeskonnad.

Matthias Tass ja Saint Mary's Gaels said teise kaotuse järjest, kui koduväljakul jäädi lisaajal 77:84 alla Pepperdine Wavesile. Vahetusmängijate pingilt alustanud Tass veetis väljakul kokku 23 minutit, mille jooksul viskas ta kaheksa punkti (kahesed 3/4, vabavisked 2/4) ning võttis neli lauapalli (kõik ründelauast). Lisaks blokeeris ta ühe vastaste pealeviske, sooritas ühe vaheltlõike ja tegi ühe pallikaotuse ning kolm isiklikku viga, kirjutab Korvpall24.ee.

Taavi Jurkatamme kodumeeskond San Francisco Dons sai oma konverentsis teise kaotuse, kui võõrsil jäädi tulemusega 63:67 jäädi alla San Diego Torerosele. Jurkatamm pääses vahetusest platsile kaheksaks minutiks, mille jooksul viskas mööda kaks kahepunktiviset, hankis ühe lauapalli, sooritas ühe vaheltlõike ja tegi ühe pallikaotuse ning kaks isiklikku viga.

San Francisco jätkab lääneranniku konverentsis viie võidu ja kahe kaotusega teisel kohal, kogu hooaja saldo on meeskonnal nüüd 17 võitu ja neli kaotust.

Carlos Jürgens ja Oral Roberts Golden Eagles pidid koduväljakul alla vanduma North Dakota State Bisonile 57:67. Vahetusest sekkunud Jürgens 14 mänguminuti jooksul ühtegi pealeviset ei teinud, kuid võttis ühe lauapalli ja andis kaks resultatiivset söötu.