Oral Roberts kaotas konverentsi liidrile, Jürgensil oli kehv viskepäev ({{commentsTotal}})

Carlos Jürgens
Carlos Jürgens Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

USA üliõpilasliigas NCAA sai Carlos Jürgensi kodumeeskond Oral Roberts Golden Eagles läinud öösel kolmanda järjestikuse kaotuse, jäädes koduplatsil tulemusega 80:86 alla konverentsi liidrile South Dakota State Jackrabbitsile.

Mängu algus möödus tasavägiselt ja 6.55 enne avapoolaja lõppu oli Oral Roberts juhtimas 25:24. Seejärel rebis South Dakota State ette ning poolajapausiks näitas tabloo kodumeeskonna 33:44 kaotusseisu. Terve teise poolaja tagaajaja rollis olnud Oral Roberts pääses 57 sekundit enne lõppu veel viie punkti kaugusele (75:80), kuid ei suutnud viimase minutiga mängu enda kasuks kallutada, vahendab Korvpall24.ee.

Jürgens näitas 24 mänguminuti jooksul kehva visketabavust ning punktiarvet avada ei suutnud. Ta saatis mööda kõik kaks kahe- ja neli kolmepunktiviset ning eksis mõlemal vabaviskel. Jürgensi nimele jäi kaks lauapalli, kolm resultatiivset söötu, üks vaheltlõige, üks pallikaotus ja kaks isiklikku viga.