Täismaja ees mänginud Kotsari koduklubi NCAA esinumbrile vastu ei saanud ({{commentsTotal}})

Maik-Kalev Kotsar
Maik-Kalev Kotsar Autor/allikas: AFP/Scanpix

Maik-Kalev Kotsar ja South Carolina Gamecocks said läinud öösel kirja kaotuse, kui jäid koduväljakul alla USA üliõpilasliiga NCAA tugevaimaks meeskonnaks peetavale Tennessee Volunteersile 70:92.

Täismaja ehk 18 000 pealtvaataja ees peetud kohtumise esimesed seitse minutit möödusid tasavägiselt, kuid seejärel tegi Tennessee 7:0 spurdiga vahe sisse ja South Carolina jäi tagaajaja rolli. Kotsar, kes avapoolajal vastaste tähtmängija Grant Williamsi katmisega selgelt hätta jäi, viskas oma esimesed punktid alles 16. mänguminutil, tabades kaks kahepunktiviset, kirjutab Korvpall24.ee.

Algviisikus alustanud Kotsar teenis mänguaega kokku 26 minutit ning tema panuseks jäi kaheksa punkti (kahesed 4/6, kolmesed 0/1, vabavisked 0/2), neli lauapalli, üks resultatiivne sööt ja kaks vaheltlõiget. Samuti tegi ta neli isiklikku viga.

South Carolinal on NCAA kagukonverentsis nüüd kirjas viis võitu ja kaks kaotust, mis annab neile tabelis Kentucky (6-1) järel 4. koha. Kogu hooaja jooksul on meeskonna arvele kogunenud kümme võitu ja kümme kaotust. Järgmises kohtumises läheb South Carolina laupäeval võõrsil vastamisi Georgiaga, kellel on hetkeseisuga samuti kümme võitu ja kümme kaotust.