Tassi koduklubi sai napi kaotuse, Jurkatammele kolmas järjestikune võit ({{commentsTotal}})

Matthias Tass
Matthias Tass Autor/allikas: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Matthias Tass ja Saint Mary's Gaels pidid USA üliõpilasliiga NCAA vastu võtma kaotuse, kui võõrsil jäädi tulemusega 66:71 alla BYU Cougarsile.

Pingilt alustanud Tass teenis mänguaega 21 minutit, mille jooksul viskas ta neli punkti (kahesed 2/4), võttis karjääri parimad kaheksa lauapalli (sh viis ründelauast), andis ühe resultatiivse söödu ja tegi ühe isikliku vea, vahendab Korvpall24.ee.

Taavi Jurkatamme kodumeeskond San Francisco Dons sai kolmanda järjestikuse võidu, kui koduväljakul alistati Portland Pilots tulemusega 83:61.

Jurkatamm sai mänguaega mõlema poolaja lõpus, kokku kolm minutit, mille jooksul tegi kaks isiklikku viga.

San Francisco jätkab lääneranniku konverentsis viis võidu ja ühe kaotusega teisel kohal, Saint Mary's on nelja võidu ning kahe kaotusega neljandal positsioonil. Kogu hooaja saldo on San Franciscol 17 võitu ja kolm kaotust, Saint Mary's on kogunud 13 võitu ning kaheksa kaotust.