Euroliiga: Real alistas kindlalt Panathinaikose, Žalgiris sai raske võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Madridi Reali pallur Facundo Campazzo mängus Panathinaikose vastu
Madridi Reali pallur Facundo Campazzo mängus Panathinaikose vastu Autor/allikas: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Korvpalli Euroliigas toimus kolmapäeval neli kohtumist, võidukad olid nii Madridi Real kui Kaunase Žalgiris.

Panathinaikose vastu nii esimese kui viimase veerandaja 13 punktiga võitnud Hispaania klubi võidunumbrid olid kohtumise lõpuks 89:68, Fabien Causeur tõi neile 14 ja Facundo Campazzo 13 punkti. Real on kogunud 11 võitu ja kaks kaotust.

Kaunase Žalgiris oli Istanbuli Darüssafaka vastu võõrsil veel poolteist minutit enne lõppu neljapunktilises kaotusseisus, siis viskas Aaron White viis punkti järjest, kolmese tabas ka Leo Westermann ja lõpusireeniks oli tablool Leedu klubi 75:71 edunumbrid. Žalgiris on tabelis kuue võidu ja seitsme kaotusega seitsmes, Darüssafaka on suutnud võita vaid ühe kohtumise.

Müncheni Bayern alistas pingelise lõpu järel Milano Olimpia võõrsil 80:78 ja jätkab Kaunase klubi ees kuuendana, Moskva Himki pidi vastu võtma järjekordse kaotuse, kui 63:79 jäädi alla Tel Avivi Maccabile.