Kaunase Žalgiris teenis Euroliigas koduväljakul magusa võidu ({{commentsTotal}})

Arturas Milaknis oli Kaunase Žalgirise resultatiivseim mängija
Arturas Milaknis oli Kaunase Žalgirise resultatiivseim mängija Autor/allikas: 15min.lt/Scanpix

Korvpalli Euroliigas teenis Kaunase Žalgiris kodus magusa võidu kuuekordse Euroliiga võitja Tel Avivi Maccabi üle tulemusega 80:72, Madridi Real sai võõral väljakul jagu Müncheni Bayernist 82:72.

Kaunase Žalgirisele tõi võidu tugev teine veerandaeg, mis võideti 23:17. See tähendas, et poolajapausile läksid võistkonnad 39:33 seisust. Seda edu Leedu võistkond enam käest ei andnudki ning nii pälviti Euroliigas hooaja seitsmes võit.

Žalgirise resultatiivseim mängija oli 16 punktiga Arturas Milaknis. Vastaste parim oli 20 silma visanud Scottie Wilbekin.

Madridi Real sai võõral väljakul jagu Müncheni Bayernist 82:72. Real asus kohtumist juhtima kohe esimese veerandaja järel 27:16. Poolajavileks olid nad kasvatanud edu aga juba 15-punktiliseks – 46:31. Kolmandal veerandil viskas Bayern küll üheksa punkti tagasi, kuid lähemale enam vastasele ei tuldudki.

Päeva esimeses kohtumises alistas Moskva Himki kodus  Istanbuli Darussafaka 85:84 ja õhtu lõpetas Ateena Panathinaikose ja Milano Olimpia kohtumine, mille võitis viimane tulemusega 86:83.

Edetabelis hoiab esikohta jätlkuvalt Fenerbahce 13 võiduga. Teisel kohal on Madridi Real ja kolmandal Moskva CSKA. Kaunase Žalgiris on 6. tabelireal seitsme võidu ja seitsme kaotusega.