Audentese SG/Noortekoondisele kaotanud Kohila jätkab võiduta ({{commentsTotal}})

Naiste võrkpalli meistriliiga: Audentese SG/Noortekoondis - Saaremaa
Naiste võrkpalli meistriliiga: Audentese SG/Noortekoondis - Saaremaa Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Võrkpalli naiste Eesti meistrivõistlustel lõpetas neljamängulise kaotusteseeria Audentese SG/Noortekoondis, kes ainsana võiduta püsivale Kohila Võrkpalliklubi/E-Service'ile geimi ei loovutanud.

14 minutit üle ühe tunni kestnud vastasseisus asus Kohila võistkond esimeses geimis 23:22 juhtima, kuid pidi lõpuks leppima 24:26 kaotusega. Teises geimis kogusid kohilannad 17 ja kolmandas 22 punkti. Seega läks oma kodumängu Kohila Spordihoones pidanud Audentese SG/Noortekoondisele kirja 3:0 (24, 17, 22) võit, vahendab Volley.ee.

Marily Lass tõi võitjatele 15 ja Kätriin Põld 14 punkti, kes mõlemad näitasid kasutegurit +11. Maarja Kerner-Ader kogus kohilannade poolel 15 punkti, lõpetades mängu samuti +11 punktiga.

Pallingu vastuvõtul esinesid mõlemad naiskonnad 45-protsendilise täpsusega, rünnakul olid mõnevõrra edukamad võitjad - Kohila esinduse 30-protsendilise efektiivsuse vastu näidati 35-protsendilist efektiivsust. Pallingul jäi punktidega 7-6 peale Audentese SG/Noortekoondis, blokis 5-2 Kohila Võrkpalliklubi/E-Service.

Nelja kaotuse kõrvale kolmanda võidu saavutanud Audentese SG/Noortekoondis tõusis turniiritabelis viiendalt kohalt neljandaks, kuue mängu järel võiduta jätkav Kohila Võrkpalliklubi/E-Service hoiab seitsmendat kohta. Laupäeval on naiste Eesti meistrivõistlustel kavas kaks kohtumist.