Rünnakul hädas olnud Kohila ei suutnud eduseisust esimest võitu võtta ({{commentsTotal}})

Kohila Võrkpalliklubi/E-Service
Kohila Võrkpalliklubi/E-Service Autor/allikas: facebook.com/pg/Kohila-Võrkpalliklubi-naiskond

Naiste Eesti meistrivõistlustel oli hooaja esimesele võidule lähedal Kohila Võrkpalliklubi/E-Service, kes haaras Famila/Võru Võrkpalliklubi vastu 2:1 eduseisu.

Võõrsil mänginud kohilannad kaotasid esimese geimi 18:25, kuid võitsid teise 25:17 ja kolmanda 25:23 tulemusega. Võru Kohilal esimest võitu siiski võtta ei lubanud, kui neljanda geimi 25:15 ja viienda 15:8 paremusega saavutasid võõrustajad magusa 3:2 (18, -17, -23, 15, 8) võidu, kirjutab volley.ee.

Võrulannade võidus olid suurimad teened Mari-Liis Graumannil ja Hanna-Liisa Ilvesel, kes mõlemad tõid 17 punkti. Haide Haring aitas koduvõistkonda 16 ja Kerli Kubi 15 punktiga. 14 punktiga kohilannade resultatiivseimaks tõusnud Maarja Kerner-Ader sai koguni 68 tõstet, millest punktiks õnnestus realiseerida vaid kümme (15%).

Seejuures oli rünnakul raskustes kogu Kohila esindus, kui rünnakuefektiivsuseks kujunes vaid 11%. Koduvõistkonnal oli sama näitaja 20%. Blokis ületas Võru Kohilat punktidega 15-7 ja pallingul 18-15.

Punktisaldo kaheksani kasvatanud Famila/Võru Võrkpalliklubi jätkab seitsmest mängust saavutatud kolme võiduga viiendal kohal. Kaheksas mängus vaid kaotusi tunnistanud Kohila Võrkpalliklubi/E-Service on seitsmes. Naiste meistriliiga jätkub jaanuaris.