Tippude heitlusest väljus võitjana CSKA, Žalgiris teenis magusa võidu ({{commentsTotal}})

Euroliigas peeti tabelitippude võistlus Moskva CSKA ja Madridi Reali vahel
Euroliigas peeti tabelitippude võistlus Moskva CSKA ja Madridi Reali vahel Autor/allikas: NurPhoto via ZUMA Press / Scanpix

Korvpalli Euroliigas kohtusid neljapäeva õhtul tabelitipud. Moskva CSKA väljus võõrsil peetud duellist võitjana tulemusega 93:88. Hooaja neljanda võidu teenis Kaunase Žalgiris, kes sai kodus jagu Milano Olimpia Armanist 83:78.

Moskva CSKA läks avaveerandit juhtima 24:20, kuid punktivaene teine neljandik jättis meeskonna poolajavileks 38:41 kaotusseisu. Kolmandal veerandil näitas CSKA kindlalt mängu ning rebis omakorda kuue punktiga juhtima, 67:61. Madridi Real viskas otsustaval veerandil ühe punkti tagasi, kuid vastu tuli võtta siiski 88:93 kaotus.

CSKA resultatiivseim mängija oli 24 punktiga Gory Higgins, vastase parim oli 23 silma meeskonnale lisanud Facundo Campazzo.

Milano meeskond läks avaveerandil kohtumist Žalgirise vastu juhtima 23:18, kuid seejärel tegi Leedu meeskond võimsa spurdi ja poolaja lõpus seisid tablool numbrid 40:29 Žalgirise kasuks. Milano viskas kolmandal veerandil seitse punkti tagasi, kuid otsustaval neljandikul Žalgiris võiduvõimalust käest ei andnud ning kolme kaotuse järel saadi kirja hooaja neljas võit.

Žalgirise resultatiivseim oli 27 punkti ja kümne lauapalliga Brandon Davies. Vastasmeeskonna parim oli 17 silma visanud Mike James.

Edetabelis jätkab liidripositsioonil Moskva CSKA üheksa võidu ja ühe kaotusega, Fenerbahce, kellel on üks kohtumine vähem peetud, on teine kaheksa võidu ja ühe kaotusega ning kolmandana jätkab Madridi Real kaheksa võidu ja kahe kaotusega. Milano Olimpia on kuuendal ja Kaunase Zalgiris üheksandal tabelireal.