Madridi Real sai Euroliigas esimese kaotuse ({{commentsTotal}})

Madridi Real sai Euroliigas esimese kaotuse Olympiakoselt
Madridi Real sai Euroliigas esimese kaotuse Olympiakoselt Autor/allikas: ANA-MPA / Scanpix

Korvpalli Euroliigas alistas Piraeuse Olympiakos koduväljakul seni võitmatuna püsinud Madridi Reali tulemusega 88:83.

Olympiakos asus mängu dikteerima kohe avaveerandist peale ning poolajaks olid tablool numbrid 52:41 kodumeeskonna kasuks. Madridi Real kasutas Olympiakose kasinat kolmandat veerandit ära ning viigistas otsustavaks neljandikuks seisu, kuid viimasel veerandil pani Olympiakos kodupubliku toel siiski oma paremuse maksma.

Võitjate resultatiivseim mängija oli 23 punktiga Nigel Williams-Goss. 20 silma lisas Vassilis Spanoulis. Madridi Reali parim oli 16 punktiga Jaycee Carroll.

Edetabelis hoiab esikohta Moskva CSKA, kes jätkab ainsa meeskonnana kaotusteta. Madridi Real on teisel kohal kaheksa võidu ja ühe kaotusega. Olympiakos asub edetabeli kaheksandal real viie võidu ja nelja kaotusega.