VIDEO | Žalgiris sai järjekordse valusa kaotuse ({{commentsTotal}})

Kaunase Žalgiris - Himki
Kaunase Žalgiris - Himki Autor/allikas: Marius Vizbaras/Scanpix

Korvpalli Euroliigas sai Leedu meisterklubi Kaunase Žalgiris hooaja kuuenda kaotuse, kui kodusaalis jäädi Himkile alla 83:84.

Kuigi Žalgiris võitis kohtumise avaveerandi seitsme silmaga, vähenes leedukate edumaa poolajaks kahele punktile. Kolmanda veerandi võitis Himki juba kolmega ning kuigi neljandal veerandil loopisid mõlemad meeskonnad võrdselt 26 silma, väljusid kohtumisest võitjatena külalised.

Himki eest viskas enim punkte 25 silma toonud Aleksei Šved, kelle kontole kirjutati ka kümme resultatiivset söötu. Jordan Mickey panustas võitu 20 punktiga, Stefan Markovic lisas 13 silma. Kaunase Žalgirise resultatiivseimaks mängijaoks osutus Brandon Davies, kes viskas 23 punkti. Marius Grigonis sai kirja 13 punkti.

Žalgiris jätkab Euroliiga tabelis kümnendal kohal, Himki on 11. tabelireal.

Kaunase Žalgiris – Himki 83:84
Buducnost – Moskva CSKA 93:92
Baskonia – Panathinaikos 86:77
Barcelona – Milano 90:80