Visketäpsusega hädas olnud Lass ja Duquesne kaotasid hooaja avakohtumise ({{commentsTotal}})

Kadri-Ann Lass
Kadri-Ann Lass Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Tänavu oma neljandat ja viimast ülikooliaastat alustanud Kadri-Ann Lass teenis teisipäeva õhtul peetud NCAA hooaja avamängus kaotuse, kui tema võistkond Duquesne Dukes jäi võõrsil alla Texas Christian University (TCU) naiskonnale.

Kümme esimest pealeviset mööda visanud Duquesne ei suutnud mängu alguses ligi seitse minutit skoori teha, kuni Kadri-Ann Lassi kahene tõi tabloole 2:10. Eestlanna võistkond kaotas avaveerandi 6:12 ning poolajaks kasvas vahe üheksapunktiliseks, vahendab Korvpall24.ee.

Kolmanda veerandi suutis Duquesne küll ühe punktiga võita, kuid viimane neljandik kuulus taaskord kodunaiskonnale ja Lassi võistkonnal tuli hooaja avamängus leppida 48:61 kaotusega.

Algviisikus alustanud ja 34 minutiga kohtumises enim mänguaega teeninud Lass viskas kuus punkti (kahesed 2/9, kolmesed 0/3, vabavisked 2/2). Lisaks sai eestlannast ääremängija kirja kuus lauapalli, kaks blokki, kolm pallikaotust ja ühe vea.

Järgmise NCAA kohtumise peavad Lass ja Duquesne juba 8. novembril, kui võõrsil mängitakse Texas Longhornsi naiskonnaga.