Edu maha mänginud Žalgiris sai Panathinaikosest siiski lisaajal jagu ({{commentsTotal}})

{{1540585200000 | amCalendar}}
Keith Langford (vasakul) heitlemas palli pärast Derrick Waltoniga.
Keith Langford (vasakul) heitlemas palli pärast Derrick Waltoniga. Autor/allikas: EPA/Scanpix

Korvpalli Euroliigas alistas Kaunase Žalgiris võõrsil Ateena Panathinaikose lisaaja järel 87:83.

Teisel veerandajal oli Žalgiris vahepeal ees 17 punktiga, poolajapausile mindi 44:33 eduseisus. Seejärel aga hakkas edu vaikselt sulama. Viimast veerandaega alustati viiepunktilises paremuses ja juhiti veel 69:66, kuid Panathinaikos viigistas ja pääses omakorda nelja punktiga ette. Normaalaeg lõppes 76:76 viigiga.

Lisaajal ei õnnestunud kodupubliku ees mänginud Panathinaikosel kordagi juhtima minna ja Žalgiris võttis magusa 87:83 võidu.

Žalgirise parim oli Brandon Davies 18 punktiga, Thomas Walkup lisas 14, Aaron White 13 ja Edgaras Ulanovas 11 punkti. Panathinaikose resultatiivseim oli Nick Calathes 22 punktiga.

Nii Žalgirisel kui Panathinaikosel on nüüd kirjas kaks võitu ja kaks kaotust.

FC Barcelona oli samuti võõrsil 79:71 parem Darüssafakast. Võitjatele tõi Chris Singleton 18 punkti, kaotajatele Michael Eric 17 punkti.

Moskva CSKA alistas võõrsil Gran Canaria 106:91.