Euroliigas napi võidu teeninud Moskva CSKA jätkab võidulainel ({{commentsTotal}})

Moskva CSKA resultatiivseim mängija Sergio Rodriguez (vasakul)
Moskva CSKA resultatiivseim mängija Sergio Rodriguez (vasakul) Autor/allikas: TASS/Scanpix

Korvpalli Euroliigas teenis hooaja viienda järjestikuse võidu koduväljakul mänginud Moskva CSKA, kes alistas Kreeka korvpalliklubi Olympiakose seisuga 69:65.

Olympiakos alustas kohtumist hästi ning avaveerandi järel juhtis meeskond 15:13-ga ning poolaja lõpuvileks oli eduseis kasvanud neljapunktiliseks, 35:31. Kreeka klubile sai saatuslikuks kolmas veerandaeg, mis kaotati vastastele 9:21. Olympiakos suutis mängu veel küll viigistada, ent pidi lõpuks siiski tunnistama Moskva CSKA paremust 65:69.

Võitjate resultatiivseim oli Sergio Rodriguez 20 punktiga. Üheksast kaugviskest tabas hispaanlane kuus. Olympiakose parim oli 16 silma teeninud Vassilis Spanoulis.

Moskva CSKA jätkab hooaega kaotusteta ning püsib edetabeli tipus. Teisel kohal on ühe kohtumise vähem pidanud Madridi Real ja kolmandal Istanbuli Fenerbahce. Olympiakos asub tabeli kuuendal real kolme võidu ja kahe kaotusega.