Moskva CSKA ja Madridi Real jätkavad Euroliigas kaotusteta ({{commentsTotal}})

Will Clyburn
Will Clyburn Autor/allikas: ANSA/Scanpix

Korvpalli Euroliigas alistas Madridi Real võõrsil Tel Avivi Maccabi 87:66 ja Moskva CSKA sai samuti võõrsil jagu Milano Olimpiast 90:85.

Moskva CSKA jäi esimesel veerandil viiepunktilisse kaotusseisu, 16:21, kuid poolajavileks tuli Milano Olimpiale ühe silma kaugusele – 40:41. Võidu teenis Moskva CSKA tugeva viimase neljandikuga, kus nad viskasid vastaste korvi kaheksa punkti enam. 90:85 võit tähendab Moskva CSKA-le, et Euroliigas jätkatakse kaotusteta.

Võidulainel jätkab ka Madridi Real, kes rebis otsustavalt Tel Avivi Maccabist ette teisel veerandajal. Kui Madridi Real viskas korvi 23 punkti, siis Maccabi vastas kaheksa silmaga. Kodusaalis mänginud Maccabi vastasele enam lähemale ei jõudnudki ja nii tuli vastu võtta 66:87 kaotus.

Euroliigas jätkab esimesel ja teisel kohal ainsate meeskondadena kaotusteta püsinud Madridi Real ja Moskva CSKA. Kolmandat kohta hoiab Fenerbahce. Milano Olimpia asub tabeli neljandal ja Tel Avivi Maccabi 14. real.

Müncheni Bayern – Istanbuli Darussfaka 116:70
Tel Avivi Maccabi – Madridi Real 66:87
Milano Olimpia – Moskva CSKA 85:90