Paasoja klubi seis muutus veerandfinaalis äärmiselt raskeks ({{commentsTotal}})

Martin Paasoja
Martin Paasoja Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Rumeenia korvpalli meistriliiga veerandfinaalis pidi Martin Paasoja koduklubi Craiova tunnistama võõrsil Sibiu Atlassib meeskonna 82:75 paremust. Kolme võiduni peetavas seerias on Craiova nüüd 0:2 kaotusseisus.

Avaveerand lõppes 24:24 viigiga, kuid poolajaks olid võõrustajad kümne silmaga ette pääsenud. Kolmanda veerandajaga suutis Craiova vähendada kaotusseisu kaheksale punktile ja 26 sekundit enne kohtumise lõppu oldi vaid 75:78 taga. Kodumeeskond siiski vastaseid enam lähemale ei lasknud ja noppis kokkuvõttes seitsmepunktilise võidu, vahendab Korvpall24.ee.

Martin Paasoja teenis 24 minutit mänguaega ja viskas selle ajaga kuus punkti (vabavisked 3/4, kahesed 0/1, kolmesed 1/4). Tema arvele jäi veel üks lauapall ja korvisööt, kolm vaheltlõiget, viis pallikaotust ja ka viis isiklikku viga.