23 punkti visanud Paasoja jaoks jäi poolfinaali uks suletuks ({{commentsTotal}})

MM-eelvalikmäng Eesti - Makedoonia / Martin Paasoja
MM-eelvalikmäng Eesti - Makedoonia / Martin Paasoja Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Rumeenia korvpalli meistriliiga veerandfinaalis pidi Martin Paasoja kodumeeskond Craiova vastu võtma valusa 84:85 kaotuse külla sõitnud Sibiu Atlassib meeskonnalt ning 0:3 seeriaga jäi see Caiovale hooaja viimaseks mänguks.

Võõrustajad olid esimesel veerandajal 25:22 paremad ja suutsid ka poolajaks kahepunktilist eduseisu hoida. Kolmanda veerandaja lõppedes juhtis aga Sibiu 64:63. Viimasel neljandikul viskasid tiimid võrdselt 21 punkti ja nii said külalised magusa võidu kätte, vahendab Korvpall24.ee.

Martin Paasoja mängis ligi 32 minutit ja tõi selle ajaga 23 punkti (vabavisked 9/9, kahesed 4/6, kolmesed 2/3). Lisaks võttis ta ühe lauapalli, andis neli korvisöötu, kaotas korra palli ja tegi viis isiklikku viga täis.

Meeskonna resultatiivseim oli Nemanja Aleksandrov 24 punktiga, võitjate poolelt sai 17 silma kirja Kevin Capers.