Martin Paasoja ja Craiova jaoks algas veerandfinaalseeria kaotusega ({{commentsTotal}})

Eesti - Rootsi / Martin Paasoja
Eesti - Rootsi / Martin Paasoja Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Rumeenia korvpalli meistriliiga veerandfinaali avamängus pidi Martin Paasoja koduklubi Craiova võtma võõrsil vastu 73:86 kaotuse Sibiu Atlassib võistkonnalt.

Sibiu võitis korviderohke esimese veerandaja 25:24 ja ka järgmise veerandaja 22:19. Teisel poolajal ei suutnud Craiova kaotusseisu vähendada ja kokkuvõttes tuli tunnistada vastase 13-punktilist paremust, kirjutab Korvpall24.ee.

Martin Paasoja viibis väljakul pea 29 minutit ning viskas selle ajaga viis punkti (vabavisked 1/1, kahesed 2/7, kolmesed 0/2). Tema arvele jäi veel kaks lauapalli, üks korvisööt ja vaheltlõige, neli isiklikku viga ja üks pallikaotus.

Võitjatele tõi Tyler Amos Laser 23 punkti. Craiova parim oli Nemanja Aleksandrov 18 punktiga.