117 punkti visanud Craiova teenis taas suure võidu ({{commentsTotal}})

Eesti - Rootsi / Martin Paasoja
Eesti - Rootsi / Martin Paasoja Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Martin Paasoja koduklubi Craiova jätkas Rumeenia korvpalli kõrgliiga vahegrupiturniiril võidukalt, alistades võõrsil Iasi Politehnica 117:89. Viimati oldi Bukaresti Dünamost üle 123:65.

Korviderohke avaveerandi võitis Craiova 27:25 ning poolajale mindi seisult 53:47. Kodumeeskond kaotas kolmanda veerandaja 19:30 ja viimasel neljandiku kasvatas Craiova eduseisu veel 11 silma võrra, kirjutab Korvpall24.ee.

Ligi 26 minutit mänguaega teeninud Martin Paasoja viskas 13 punkti (vabavisked 4/6, kahesed 3/3, kolmesed 1/3). Lisaks võttis ta ühe lauapalli, tegi ühe vaheltlõike ja sooritas neli isiklikku viga.

Kuueliikmelises alumises vahegrupis on Craiova (16-12) esikohal, Iasi (5-23) jätkab neljandana.