Martin Paasoja ja Craiova viiemänguline võiduseeria katkes ({{commentsTotal}})

Martin Paasoja
Martin Paasoja Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Rumeenia korvpalli kõrgliiga vahegrupiturniiril tuli Martin Paasoja kodumeeskonnal Craioval vastu võtta 86:90 kaotus Galati Phoenixi võistkonnalt.

Galatile kuulus avaveerand 20:18, kuid poolajaks oli Craiova kahe silmaga ette pääsenud. Kodumeeskond tegi suure vahe sisse kolmandal veerandajal, mis võideti 27:12, kuid minuti enne lõppu oli seis siiski 84:84 viigis. Seejärel suutis Galati aga kuus punkti visata vastaste kahe vastu ning kokkuvõttes napi võidu kätte saada, vahendab Korvpall24.ee.

Martin Paasoja viibis väljakul 27 minutit ning tõi selle ajaga seitse punkti (kahesed 2/3, kolmesed 1/4). Tema arvele jäi veel kolm lauapalli, viis korvisöötu, kaks vaheltlõiget, kaks pallikaotust ja kolm isiklikku viga.

Oma vahegrupis on Craiova (14-12) ja Galati (14-12) esikohta jagamas.