FOTOD | HC Tallinn sai koduturniiril avapäeval võidu ja viigi ({{commentsTotal}})

Kalevi spordihallis algas täna rahvusvahelise meeste hooajaeelne käsipalliturniir Tallinn Men Handball Cup 2017.

Päeva pingelisemas mängus olid vastamisi kodupubliku ees debüüdi teinud uus võistkond HC Tallinn ning Leedu kolmas Granitas-Karys Kaunas, kes viigistasid 23:23. Avamängu alistas HC Tallinn 25:21 (14:10) HC Viimsi/Tööriistamarketi ning Kaunas oli parem soomlaste Vantaa Atlasest 28:23 (15:12). Viimsi omakorda alistas Atlase 21:20 (11:9). A-alagrupis juhivad HC Tallinn ja Granitas 3 punktiga, Viimsil on 2 ning Atlasel 0 punkti.

B-alagrupi tänases oodatuimas kohtumises alistas Viljandi HC 23:21 (11:9) HC Kehra Horizon/Pulp&Paperi. Avamängus olid viljandlased üle 32:27 (13:14) Audentes/Arukülast. Kehra kaotas täna ka St. Peterburgi 2 meeskonnale 17:21 (9:11). Peterburg omakorda alistas päeva viimases vastasseisus suurelt Aruküla/Audentes 26:11 (6:14). B-alagruppi juhib täiseduga Peterburg ja Viljandi 4 punktiga, Kehra ja Aruküla/Audentes pole punktiarve avanud.

Laupäeval toimuvad mängud Kalevi spordihallis kell 10:00 kuni 21:15. Pühapäeval peetakse 7-8. koha mäng kell 10, 5.-6. koha mäng kell 11:45, 3.-4. koha mäng kell 13:30 ja finaal kell 15:15. Turniirile on pealtvaatajatele sissepääs tasuta.

Ajakava ja tulemused

reede, 1. september

11:00 HC Viimsi/Tööriistamarket – HC Tallinn 21:25 (10:14)
12:20 Granitas-Karys Kaunas (LTU) – Atlas Vantaa (FIN) 28:23 (15:12)
13:40 St. Peterburg HC 2 (RUS) – HC Kehra Horizon Pulp&Paper 21:17 (10:9)
15:00 Viljandi HC – Aruküla/Audentes 32:27 (13:14)
16:20 Atlas Vantaa (FIN) – HC Viimsi/Tööriistamarket 20:21 (9:11)
17:40 HC Tallinn – Granitas-Karys Kaunas (LTU) 23:23 (11:12)
19:00 HC Kehra Horizon Pulp&Paper – Viljandi HC 21:23 (9:11)
20:20 Aruküla/Audentes – St. Peterburg HC 2 (RUS) 11:26 (6:14)

laupäev, 2. september

10:00 HC Tallinn – Atlas Vantaa (FIN)
11:20 HC Kehra Horizon Pulp&Paper – Aruküla/Audentes
12:40 Granitas-Karys Kaunas – HC Viimsi/Tööriistamarket
14:00 Viljandi HC – St. Peterburg HC 2 (RUS)
16:20 B-poolfinaal 1: A3 – B4
17:40 B-poolfinaal 2: B3 – A4
19:00 Poolfinaal 1: A1 – B2
20:20 Poolfinaal 2: B1 – A2

pühapäev, 3. september

10:00 7-8. koht
11:45 5-6. koht
13:30 3-4. koht
15:15 Finaal

Toimetaja: Siim Semiskar



Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: