Tallinna Selver jõudis meistritiitlist ühe võidu kaugusele ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tallinna Selver - Tartu Bigbank
Tallinna Selver - Tartu Bigbank Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste finaalseeria kolmandas kohtumises sai Tallinna Selver võõrsil 3:1 jagu Tartu Bigbankist ning jõudis tiitlist ühe võidu kaugusele.

Seeria kaks esimest kohtumist vastavalt 3:2 ja 3:1 võitnud tallinlased olid täna esimeses geimis paremad numbritega 28:26 ning teises geimis 25:21. Kolmanda geimi võitsid tartlased 25:21, kuid neljanda külalised 25:16.

Selver asus nelja võiduni peetavat seeriat juhtima mängudega 3:0 ning võib meistritiitli kindlustada pühapäeval Tallinnas.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch