Kriisa parandas NCAA-s punktirekordit, aga West Virginia sai valusa kaotuse

Eesti korvpalluri Kerr Kriisa koduülikool West Virginia tuli üliõpilasliigas NCAA võõrsil Kansas State'i vastu välja 25-punktilisest kaotusseisust, aga jäi siiski lisaaja järel alla 90:94.
West Virginia kaotas avapoolaja 26:48 ja kui mängida oli veel 13.04, juhtis Kansas 25 punktiga. Järgmise 11 minutiga viskas aga West Virginia 41 punktist 33. Kui normaalaja lõpuni oli jäänud 2.56, tõi West Virginia tabloole viiginumbrid 74:74 ja seejärel viis Kriisa külalismeeskonna 77:74 ette. 1.02 enne normaalaja lõppu tabas Kriisa kaks vabaviset ja West Virginia juhtis 79:75, aga Will McNair Jr. vähendas vahe kahele punktile ja 15 sekundit enne lõpuvilet tegi Kriisa Tyler Perry vastu vea ning Perry tabas mõlemad vabavisked, viigistades seisu. Lõpusekundeil Kriisa vise ei tabanud ja mäng läks lisaajale, kus Kansas jäi peale 15:11.
West Virginia resultatiivseim oli RaeQuan Battle 28 punktiga. Viis kolmepunktiviset tabanud Kriisa parandas punktiga enda senist NCAA punktirekordit, tuues 25 punkti. Lisaks andis Eesti koondislane kuus tulemuslikku söötu.
Kansase parim oli Perry 29 punkti ja kuue korvisööduga.
West Virginia on enda konverentsis nelja võidu ja 11 kaotusega viimasel kohal.
Toimetaja: Maarja Värv