Maailma kolmas reket pääses Dubai turniiril avaringist edasi

Barbora Krejcikova
Barbora Krejcikova Autor/allikas: SCANPIX/AP

Esmaspäeval alanud Dubai WTA 500 kategooria turniiril on avaringist endale edasipääsu taganud juba mitu nimekat mängijat, nende seas maailma kolmas reket Barbora Krejcikova.

Dubai turniiril teisena asetatud tšehhitaril Barbora Krejcikoval kulus tund ja 39 minutit, et alistada prantslanna Caroline Garcia (WTA 70.) 6:4, 7:6. Teises ringis mängib möödunud aastal samal turniiril finaali jõudnud Krejcikova ukrainlanna Dajana Jastremska (WTA 131.) ja kogenud rumeenlanna Irina-Camelia Begu (WTA 54.) kohtumise võitjaga.

Endine maailma esireket Simona Halep (WTA 23.) alistas avaringis ameeriklanna Alison Riske (WTA 53.) 6:2, 6:4. Halep lõi kohtumise jooksul kuus ässa Riske nelja vastu ning ei teinud ühtegi topeltviga. Seevastu Riske tegi kokku neli topeltviga. Järgmises ringis kohtub Halep turniiril kolmandana asetatud Paula Badosa (WTA 5.) ja Elena-Gabriela Ruse (WTA 59.) matši võitjaga.

Maailma üheksas reket Iga Swiatek sai 6:1, 6:2 tulemusega jagu venelannast Daria Kasatkinast (WTA 28.). Jaanuaris Austraalia lahtistel veerandfinaali jõudnud ameeriklanna Jessica Pegula (WTA 14.) oli 6:4, 6:4 tulemusega parem kaasmaalasest Coco Gauffist.

Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 6.) loobus Dubai turniiril osalemisest.

Toimetaja: Henrik Laever