Karl-Erik Nazarov vigastuse tõttu kodusel EM-il siiski starti ei tule

Kergejõustiku Eesti meistrivõistluste avapäev
Kergejõustiku Eesti meistrivõistluste avapäev Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Neljapäeval Tallinnas algavatel U-23 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlustel startima pidanud Eesti sprinter Karl-Erik Nazarov vigastuse tõttu võistlustest siiski osa ei võta.

Nazarov pidi startima neljapäeva õhtuses 100 meetri eeljooksus, kuid Eesti Kergejõustikuliit teatas, et noormees on treeningul endale liiga teinud ja peab kodused suurvõistlused vahele jätma.

Nazarovi isiklik rekord 100 meetri jooksus on 10,42, millega ta Eesti kõigi aegade edetabelis on neljandal kohal. Talvel pakkus Nazarov häid elamusi Toruni sisekergejõustiku EM-il, kus püstitas 60 meetri jooksus poolfinaalis 6,62-ga Eesti rekordi ning pääses finaali, kus sai seitsmenda koha.

Toimetaja: Sten-Kristjan Nurk

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: