Alan Smok ujus EMV teisel päeval Eesti poiste tippmargi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Alan Smok
Alan Smok Autor/allikas: Eesti Ujumisliit

Eesti meistrivõistluste teise päeva eelujumistes püstitas Alan Smok kuni 14-aastaste Eesti poiste tippmargi 50 m seliliujumises ajaga 27,75.

Võimsa ajaga teenis Spordiklubi Garant kasvandik Eesti noorte meistritiitli ning pääses kuuendana õhtusesse finaali. Varasem poiste tippmark ajaga 28,04 kuulus samuti Smoki nimele.

Noorte arvestuses järgnesid 50 m selilis Alanile Jako Joosep Viirpuu ajaga 28,47 ja Remi Tammikajaga 28,69.

Juuniorides oli 50 m selilis kiireim Spordiklubis Garant treeniv Maksim Minajev ajaga 27,58, teise koha saavutas Marcus Forsel ajaga 27,79 ja kolmanda Alex Artus Märtmaa ajaga 29,87.

Noormeestest tuli 400 m vabaltujumise Eesti noorte meistriks Kalevi Ujumiskoolis treeniv Georg Filippov ajaga 4.13,06. Teise koha saavutas Konrad Aleksander Sepp ajaga 4.13,19 ja kolmanda koha Tristan Tammis ajaga 4.23,03.

Eesti juunioride meistriks tuli TOP-i Ujumisklubis treeniv Kaspar Helde ajaga 4.05,74, teise koha saavutas Erik Lihhats ajaga 4.11,80 ja kolmanda koha Gregory Kask ajaga 4.12,09.

Neiudest tuli 200 m liblikujumise Eesti noorte meistriks Viimsi Veeklubis treeniv Polina Timofejeva ajaga 2.36,27, kes ujus ühtlasi ka eelujumiste kiireima aja ja pääses esimesena õhtusesse finaali. Noorte teine oli Violanta Gurjanova ajaga 2.55,09 ja kolmas Katriin Kruus ajaga 3.01,12.

Juunioride arvestuses võitis distantsi Ujumise Spordiklubis treeniv Brita Rannamets ajaga 2.37,06, teiseks tuli Katriin Hansalu ajaga 2.38,47 ja kolmandaks Smaragda-Luchia Sarana ajaga 2.44,97.

Noorte kiireim 100 m rinnuliujuja oli Tartu Ujumisklubis treeniv Ralf Roose ajaga 1.08,18. Teise koha saavutas Daniil Drozdov ajaga 1.08,96 ja kolmanda koha Karl Mattias Milk ajaga 1.09,77.

Juunioride arvestuses tuli 100 m rinnuliujumise Eesti meistriks Kalevi Ujumiskoolis treeniv Nikita Pisarenko ajaga 1.04,58. Teise koha saavutas Christopher Palvadre ajaga 1.06,99 ja kolmanda koha Alan Gritsok ajaga 1.07,54.

Noorte kiireim 100 m vabaltujuja oli Audentese Spordiklubis treeniv Karolin Victoria Kotsar ajaga 1.01,36. Noorte teine oli Laura Tammik ajaga 1.02,36 ja kolmas Anette Teder ajaga 1.02,94.

Juunioridest võitis distantsi Ujumise Spordiklubis treeniv Helena Heinlo ajaga 59,81, teiseks tuli Marie Toompuu ajaga 1.00,15 ja kolmandaks Anete Mooro ajaga 1.00,70.

Noorte kiireim 200 m kompleksujuja oli TOP-i Ujumisklubis treeniv Artur Tobler ajaga 2.13,55. Teise koha saavutas Konrad Aleksander Sepp ajaga 2.17,09 ja kolmanda Trevor Kägo ajaga 2.18,08.

Juunioride kiireim oli sel distantsil Kalevi Ujumiskoolis treeniv Nikita Pisarenko ajaga 2.08,18. Teiseks tuli Kaspar Helde ajaga 2.09,43 ja kolmandaks Igor Shuvalov ajaga 2.12,07.

Noorte kiireim 50 m rinnuliujuja oli Wiru Swimis treeniv Egle Salu ajaga 35,06. Noorte teine oli Jekaterina Vorontsova ajaga 35,43 ja kolmas Hanna-Marleen Motsnik ajaga 36,19.

50 m rinnuliujumise Eesti juunioride meistriks tuli Kalevi Ujumiskoolis treeniv Marie Toompuu ajaga 33,87. Teise koha saavutas Simona Rasmann ajaga 34,36 ja kolmanda koha Aurelia Roos ajaga 35,22.

Toimetaja: Liisi Alamaa

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: