Tänak ja Järveoja annetasid EOK preemia vähihaigete laste toetuseks

Foto: Jaanus Ree/Red Bull Content Pool

Ott Tänak ja Martin Järveoja otsustasid Eesti Olümpiakomitee (EOK) poolt neile määratud 19 000 euro suuruse preemia anda Vähihaigete Laste Vanemate Liidule.

"Mis saaks olla veel olulisem, kui pere ja sõbrad ning ma loodan, et leiate neil pühadel selle aja, et olla koos oma lähedastega," sõnas Tänak videotervituses. "Meil siin Eestis on palju ka neid lapsi, kes ei saa tervislikel põhjustel traditsiooniliselt oma pere keskel jõule nautida. Seetõttu olemegi koos Martiniga otsustanud anda edasi meile määratud preemia heategevuseks ning loodame, et see toob abivajajatele rõõmu ja tuge. Häid pühi kõigile!"

 

View this post on Instagram

???????? Mis saaks olla veel olulisem, kui pere ja sõbrad ning ma loodan, et leiate neil pühadel selle aja, et olla koos oma lähedastega.????‍????‍????‍???? Meil siin Eestis on palju ka neid lapsi, kes ei saa tervislikel põhjustel traditsiooniliselt oma pere keskel jõule nautida. Seetõttu olemegi koos Martiniga otsustanud anda edasi meile määratud preemia heategevuseks ning loodame, et see toob abivajajatele rõõmu ja tuge. Häid pühi kõigile!???????????? --- ???????? What could be more important than our families and friends? I hope that you can celebrate these holidays with your loved ones.????‍????‍????‍???? There are some children, who are not able to celebrate these holidays traditional way due to their health issues. That's why we have decided to donate our reward from the Estonian Olympic Committee to Estonian Association of Parents of Children with Cancer and we hope that it helps them in this difficult fight. Happy Holidays everyone!????????????

A post shared by Ott Tänak (@otttanak) on

Toimetaja: Anders Nõmm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: