Jõesaar ja Tenerife pidid tunnistama Madridi Reali paremust ({{commentsTotal}})

Janari Jõesaar
Janari Jõesaar Autor/allikas: Aldis Toome

Hispaania korvpalli meistrivõistlustel kaotas Janari Jõesaare koduklubi Tenerife kodus Madridi Realile 82:91 (22:22, 18:27, 19:26, 23:16).

Kohtumise tasavägine avaveerand lõppes viigiliselt, kuid poolajaks suutis Real haarata üheksapunktilise edumaa. Kolmanda veerandi lõpuks kasvatasid külalised eduseisu juba 16-punktiliseks ja kuigi Tenerife suutis viimase veerandi seitsme silmaga võita, ei piisanud sellest Reali alistamiseks.

Reali parimana viskas Sergio Llull 16 punkti, Rudy Fernandez panustas 15 silmaga ja Trey Thompkinsi kontole kirjutati 14 punkti. Tenerife resultatiivseim oli 19 punkti loopinud Tim Abromaitis. 12 minutit mänguaega teeninud Janari Jõesaar kätt valgeks ei saanud, kuid eestlase nimele jäi viis lauapalli.

Tenerife jätkab liigatabelis 12 võidu ja 13 kaotusega kümnendal kohal. Madridi Real on 19 võidu ja kuue kaotusega teine.