Jõesaare koduklubi sai Meistrite liiga veerandfinaali avamängus napi kaotuse ({{commentsTotal}})

Janari Jõesaar
Janari Jõesaar Autor/allikas: Aldis Toome

Korvpalli Meistrite liigas tuli Janari Jõesaarel ja Tenerife Iberostaril veerandfinaali avamängus vastu võtta napp kaotus, kui võõrsil jäädi Jeruusalemmale alla 73:75.

Tenerife kaotas kohtumise avaveerandi viie silmaga ja poolajaks leiti end üheksapunktilisest kaotusseisust. Vaheajalt naasti aga võimsalt, sest kolmas veerand võideti koguni 13 punktiga. Kuigi viimasele veerandile mindi vastu neljapunktilises eduseisus, ei suudetud sellest kohtumise lõpuni kinni hoida – võõrustajad võitsid veerandi kuue punktiga ja mängu kokkuvõttes kahe silmaga.

14 minutit mänguaega teeninud Janari Jõesaar kohtumises kätt valgeks ei saanud. Eestlane võitis kolm lauapalli ja andis ühe resultatiivse söödu.

Iisraeli klubi resultatiivseim oli 20 punkti toonud J'Covan Brown, kellele järgnes James Feldeine 18 silmaga. Amar'e Stoudemire panustas võitu 13 punktiga. Tenerife parimana loopis Colton Iverson 20 punkti ja tõi 12 lauapalli.

Tenerifel peetav korduskohtumine leiab aset 3. aprillil.