Jõesaare koduklubi pääses Meistrite liigas poolfinaali ({{commentsTotal}})

Janari Jõesaar
Janari Jõesaar Autor/allikas: Aldis Toome

Korvpalli Meistrite liigas alistas Janari Jõesaare koduklubi Tenerife Iberostar veerandfinaali korduskohtumises Iisraeli klubi Jeruusalemma Hapoeli 81:64. Kahe mängu kokkuvõttes jõudis poolfinaali Hispaania meeskond.

Veerandfinaali avakohtumises napi kahepunktilise kaotuse saanud Tenerife läks kolmapäevases kohtumises juba avaveerandi järel 14 punktiga juhtima ning sama suure eduseisuga mindi ka poolajale. Kolmanda veerandi lõpuks kasvatasid võõrustajad edumaa 19 punktile ja kuigi Hapoel suutis viimase veerandi kahe silmaga võita, võttis Tenerife kahe mängu kokkuvõttes 15-punktilise võidu.

Janari Jõesaar oli kohtumiseks küll üles antud, kuid ühtegi mänguminutit eestlane ei teeninud. Tenerife parimana tõi Tim Abromaitis 21 punkti ja kuus lauapalli. Kaotajate resultatiivseim oli 20 silma loopinud James Feldeine.

Poolfinaalis ootab Tenerifet ees Belgia klubi Antwerpeni Telenet Giants, kes oli veerandfinaalis parem Nižni Novgorodist.