Kotsar ja South Carolina kaotasid teistkordselt NCAA parimale meeskonnale ({{commentsTotal}})

Maik-Kalev Kotsar
Maik-Kalev Kotsar Autor/allikas: AFP/Scanpix

USA üliõpilasliigas NCAA läksid Eesti korvpallur Maik-Kalev Kotsar ja South Carolina Gamecocks läinud öösel teist korda sel hooajal vastamisi üleriigilises reitingus esikohta hoidva Tennessee Volunteersiga, jäädes võõrsil alla 73:85.

South Carolina püsis Tennessee vastu mängus esimesed üheksa minutit, kuid poolajapausile mindi juba 36:49 kaotusseisus, kirjutab Korvpall24.ee. Eestlase arvele kogunes mängu lõpuks 23 minutiga 4 punkti (kahesed 2/4), 3 lauapalli, üks viskeblokeering, 2 vaheltlõiget ja 2 isiklikku viga.

Tänavuse hooaja esimese omavahelise mängu kaotas South Carolina 70:92. South Carolinal on nüüd kagukonverentsis (SEC) 7 võitu ja 4 kaotust, millega jagatakse koos Ole Missiga 4.-5. kohta.